Nafotíme.cz
 
 
 
Nabízíme profesionální služby v oblastech svatební fotografie, fotografie bytů, interiérů a architektury a fotografie reportážní.
Nafotíme.cz Interiéry fotografie
Nafotíme.cz Interiérové pozadí
Na titulní stranu  Kontakt Kontakt
Nacházíte se:  Nafotime.cz » Interiéry » Porovnání fotografií
Fotogalerie
        Ložnice
        Obývací pokoje
        Kuchyně
        Koupelny
        Ostatní fotografie
        Projekty
Proč si vybrat právě nás
Reference - klienti
 
Kontakt
grafika

Možná si říkáte, proč byste měli někomu platit například za profesionální nafocení bytu který prodáváte, když můžete fotografie stejně tak pořídit sami a zcela zadarmo. Ano, občas se s takovými názory setkáme a aniž bychom chtěli jakkoliv snižovat schopnosti majitelů nemovitostí, většinou bývá mezi jejich a našimi fotografiemi výrazný rozdíl. A je nutné si uvědomit, že fotografie bývá obvykle prvním kontaktem potenciálního kupce s nemovitostí jako takovou.
 
Mohli bychom napsat, že naše snímky jsou věrnější, ukazují více z prostoru, díky správnému osvětlení zachovají skutečné barvy... ale my radši necháme promluvit fotografie.
 
Ještě je nutné podotknout, že fotky klienta jsou pořízeny levným kompaktním digitálním fotoaparátem, který považujeme za dostupný pro většinu majitelů. Majitelé profesionálních zrcadlovek a bytů zároveň zcela jistě naše služby nepotřebují a tedy nejsou ani na našich stránkách a nečtou tyto řádky :)
 
 
© 2008-2014, Nafotime.cz, všechny fotografie i texty publikované na tomto webu podléhají autorskému zákonu a bez svolení autora není možné je použít.